albania-flag      armenien   azerbaijan   Bulgaria   czech-republic-flag   germany   UK   Spain   Finland   France   griechenland   italy   Macedonia   flagge-niederlande   poland   portugal-flag-194-p   rumania   sweden   Serbia   turkey   Ukrainian-flag

European Youth Award 2018

ZACZNIJ DZIAŁAĆ I ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

European Youth Award (EYA) to ogólnoeuropejski konkurs adresowany do młodych ludzi, przedsiębiorców i startupów tworzących innowacyjne projekty cyfrowe (np. strony internetowe, platformy, aplikacje, IoT itd.) o charakterze społecznym.

Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Festiwal EYA, który jest prestiżową platformą międzynarodowej wymiany wiedzy, dzielenia się pomysłami i doświadczeniem w sektorze ICT, a także okazją do  nawiązania kontaktów w przyszłej współpracy. Festiwal odbywa się w Graz (Austria) w listopadzie.

SPRAWDŹ, CZY MOŻESZ ZOSTAĆ ZWYCIĘZCĄ EYA – SZYBKI TEST

Jestem osobą poniżej 33 roku życia (urodziłem/urodziłam się po 1. stycznia 1985).
Mieszkam w jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, Rady Europy lub Unii dla Śródziemnomorza.
Realizuję projekt cyfrowy (np. stronę internetową, platformę, aplikację, IoT itd.).
Celem mojego projektu jest poprawa życia członków społeczeństwa (np. mój projekt wspiera osoby chore lub poprawia jakość uczenia się ludzi).
Pragnę zostać zwycięzcą #EYA18 i zaprezentować projekt międzynarodowej publiczności skupionej w Graz, usłyszeć opinie zwrotne od mentorów oraz studentów biorących udział w warsztatach. To wszystko i wiele więcej czeka mnie na Festiwalu w Graz

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś się teraz!

Sprawdź tutaj, co możesz wygrać w konkursie | Zasady konkursu | 8 kategorii EYA 2018Harmonogram działań