albania-flag      armenien   azerbaijan   Bulgaria   czech-republic-flag   germany   UK   Spain   Finland   France   griechenland   italy   Macedonia   flagge-niederlande   poland   portugal-flag-194-p   rumania   sweden   Serbia   turkey   Ukrainian-flag

European Youth Award 2019

JDĚTE DO TOHO A PŘIHLASTE SE HNED!

European Youth Award (EYA, Evropská cena mládeže) je celoevropské soutěž pro mladé lidi, začínající podnikatele a startupy, kteří staví své společensky prospěšné  projekty na využití digitálních technologií (například webové stránky, aplikace, Internet věcí apod.).

Slavnostní vyhlášení vítězů (EYA Festival) je unikátním setkáním, které v sobě kombinuje prostor pro nové znalosti, inovace, příležitost networkovat, načerpat inspiraci a motivaci. Koná se vždy v listopadu s Rakouském Grazu.

EYA QUICK-CHECK: Chcete vědět, zda jste ti správní?

V době přihlášky je mi méně než 33 let (narozen/a 1.1.1986 a kdykoliv později).
Bydlím v jedno z členských států Rady Evropy nebo Unie pro Středomoří.
Vytvořil/a jsem nějaký digitální projekt (např. webové stránky, aplikace, hru,Internet věcí apod.)
Můj projekt má nějaký pozitivní dopad na společnost, je společensky prospěšný (např. Pomáhá lidem se zdravotním omezením, podporuje proces učení apod.).
Chci se stát #EYA vítězem a mít příležitost prezentovat můj projekt mezinárodnímu publiku v Grazu, získat na svůj projekt zpětnou vazbu od mentorů nebo projít tzv. project checks (hodnotná zpětná vazba od mladých akademiků a nadšenců ve vašem věku) a mnohem vice.

Odpověděli jste na všechny otázky ANO? Přihlaste se hned!

Koukněte se, co můžete vyhrát zde | Pravidla soutěže | 9 tematických soutěžních kategorií EYE pro rok 2019 | Časová osa soutěže